הורדת שכבות שומן מיותרות והורמון גדילה

הורדת שכבות שומן מיותרות אצל אנשים מבוגרים, שסובלים מחסר בהורמון גדילה, יעשה ע"י שימוש בתרופת הורמון הגדילה ארוך הטווח. בתוכנית: ניסוי קליני שלב III בהמשך השנה

 

חברת הביומד הדואלית שיו"ר טבע, פיליפ פרוסט הוא בעל המניות הגדול בה (20%), הודיעה היום כי קיבלה אישור לפטנט בארה"ב להורדת רמות שומן באנשים ע"י שימוש בתרופת הורמון גדילה ארוך הטווח. הפטנט נותן הגנה נוספת של קניין רוחני לתרופת hGH-CTP לשימוש בתרופה להורדת רמות שומן באנשים ע"י טיפול בתרופה.

שי נוביק, נשיא פרולור מסר עם פירסום הדיווח כי, “טיפול בהורמון גדילה יכול להוריד שכבות שומן מיותרות אצל אנשים מבוגרים שסובלים מחסר בהורמון גדילה. הפטנט החדש מחזק את תיק הקניין הרוחני של תרופת הורמון הגדילה ארוך הטווח של פרולור, אשר מתוכנן להיכנס לניסוי קליני שלב III בהמשך השנה". זאת לאחר שפרולור השלימה בהצלחה ניסוי שלב 2 בהורמון הגדילה ארוך הטווח שלה בחולים מבוגרים.

הפטנט החדש הזה הינו החמישי שאושר בארה"ב לתרופת הורמון גדילה ארוך הטווח של פרולור מאז 2009.

נזכיר כי בחודש שעבר הורמון הגדילה ארוך הטווח של פרולור קיבל מעמד תרופת 'יתום' באירופה. משמעות ההודעה שפורסמה אז היתה שחברת הביומד תקבל 10 שנים של בלעדיות בשיווק של תרופות הורמון הגדילה שלה באירופה, זאת החל מיום ההשקה המסחרית.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s